Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. OK

Kontakt

Pro kontaktování použijte emailovou adresu info@mobilnivybava.cz

Z důvodu časového vytížení není možné podávat aktuální informace po telefonu! Využijte prosím emailové komunikace.

V případě emailové komunikace se nemusíte bát, že byste čekali 3 dny na odpověď. Rychlost odezvy záleží na typu problému. Základní informace se můžete dozvědět i během pár minut!Zprostředkovatel:

Martin Klimek
IČ: 04900031
Sídlo: Husitská 340, 735 32, Rychvald (nejedná se o prodejnu a ani o místo pro zasílání reklamací)

Nejsem plátce DPH

FAQ

Problémy s doručením?

Pokud je v odkaze na sledování zásilky u dopravce uvedeno, že dopravce od nás převzal zásilku, tak už s takovou zásilkou bohužel nic neuděláme. Není možné z naší strany urychlit její doručení apod.
Rozhodně to není tak, že bychom nechtěli. Záleží nám na tom, abyste měli své zboží co nejdříve doma. Bohužel dopravce je vždy externí firma, u které si eshopy pouze objednají doručení. Prosíme tedy - pokud budete chtít aktuální informace k již odeslané zásilce, kontaktuje prosím nejprve Vámi zvoleného dopravce.
Samozřejmě pokud by dopravci trvalo doručení příliš dlouhou dobu, tak pochopíme, když zboží nepřevezmete. Informujte nás ale poté prosím např. emailem, že odstupujete od kupní smlouvy. V případě platby předem bude platba vrácena po navrácení balíku od dopravce zpět k nám.

Reklamace a vrácení do 14 dnů

Veškeré reklamace a vratky se zasílají Prodávajícímu Gadgets House, s.r.o. na adresu Gadgets House s.r.o., Do Čertous 2634/7, Hala H1, logistický park P3, Praha 20, 193 00. Využíjte prosím https://www.reklamacniformular.cz/ pro nahlášení reklamace/vrácení. Po vyplnění údajů se Vám zobrazí další postup a v případě potřeby se s Vámi spojí operátor.

Bude kryt/pouzdro určitě pasovat na můj typ telefonu?

Je dobré si před objednáním ověřit, že určitě objednáváte kryt na svůj typ telefonu. Někteří výrobci mají různé verze telefonů, které se liší akorát rokem výroby. Dobrým příkladem je např. Samsung, který má verze telefonu J5 označeny jako "J5", "J5 2016", "J5 2017". Máte telefon se systémem android? Otevřete si nastavení -> Systém (obvykle úplně dole) -> O telefonu. A zde byste měli vidět typ telefonu. Pokud byste potřebovali poradit, napište na info@mobilnivybava.cz

Množstevní slevy

Pokud máte zájem nakupovat více kusů zboží (5 a více), můžete se obrátit na email info@mobilnivybava.cz a je možné se domluvit na speciální nabídce. Do emailu prosím napište přímo o jaké zboží byste měli zájem a v jakém množství. Objednávky s množstevní slevou je ale možné platit pouze předem (převodem nebo kartou), nikoli dobírkou.

Nakupujete na firmu a zajímají Vás podrobnosti ohledně faktury a DPH?

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a faktura je po objednání vystavena plátcem DPH - Gadgets House, s.r.o. (viz. obchodní podmínky).