Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Nevíte si rady? (FAQ - nejčastější dotazy)

Email: info@mobilnivybava.cz

V případě emailové komunikace se nemusíte bát, že byste čekali 3 dny na odpověď. Rychlost odezvy záleží na typu problému. Základní informace se můžete dozvědět i během pár minut!Bude kryt/pouzdro určitě pasovat na můj typ telefonu?

Je dobré si před objednáním ověřit, že určitě objednáváte kryt na svůj typ telefonu. Někteří výrobci mají různé verze telefonů, které se liší akorát rokem výroby. Dobrým příkladem je např. Samsung, který má verze telefonu J5 označeny jako "J5", "J5 2016", "J5 2017". 

Máte telefon se systémem android? Otevřete si nastavení -> Systém (obvykle úplně dole) -> O telefonu. A zde byste měli vidět typ telefonu. 

Pokud byste potřebovali poradit, napište na info@mobilnivybava.czMnožstevní slevy

Pokud máte zájem nakupovat více kusů zboží (5 a více), můžete se obrátit na email info@mobilnivybava.cz a je možné se domluvit na speciální nabídce. Do emailu prosím napište přímo o jaké zboží byste měli zájem a v jakém množství. Objednávky s množstevní slevou je ale možné platit pouze převodem na účet, nikoli dobírkou.Reklamace a vrácení do 14 dnů

Veškeré reklamace a vratky se zasílají Prodávajícímu Gadgets House, s.r.o., se sídlem Poděbradská 186/56, Hloubětín, 198 00 Praha 9, Česká republika. Můžete využít https://www.reklamacniformular.cz/ pro nahlášení reklamace a po vyplnění údajů se Vám zobrazí další postup.Nakupujete na firmu a zajímají Vás podrobnosti ohledně faktury a DPH?

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a faktura je po objednání vystavena plátcem DPH - Gadgets House, s.r.o. (viz. obchodní podmínky).